Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Pre koho JW BOARD model S30 a model i16?

Pre koho JW BOARD model S30 a model i16?

Na Európskom trhu, aj vďaka našej spoločnosti, „pristála“ 2. generácia elektrických surfboardov kórejského výrobcu JETWAKE pod značkou JW BOARD.

JW BOARD S30 je plnohodnotný športový JET surf. PE doska surfu vydrží aj hrubé zaobchádzanie, v bielej farbe odpustí škrabance a hlavne nedochádza k jej rozpáleniu na horúcom letnom slnku. Surf má premyslený hydrodynamický dizajn a spolu s centrálnou 9″ a dvoma bočnými plutvami excelentnú manévrovateľnosť a bočenie.
Je vhodný pre mierne pokročilých a pokročilých surferov.
Úplný začiatočníci sa musia vybaviť trpezlivosťou. Pre nich pripravujeme nafukovací pomocný plavák, ktorý zvyšuje priečnu stabilitu a celkový vztlak dosky. Už čoskoro.

JW BOARD i16 je robustný surfboard a bodyboard. Bol vyvinutý pre pobrežné záchranné služby. Záchranár sa na tomto surfe vie dostať k osobe v núdzi aj na veľkú vzdialenosť vo veľmi krátkom čase a okamžite vykonať zásah.
Nemal by chýbať v službách plavčíkov a záchranných služieb a prakticky na každom surferskom podujatí kde nie je možná záchrana alebo pomoc loďou.
Úchvatné je jeho využitie pre rekreáciu a šport ako bodyboard alebo surfboard. Svojou dĺžkou a výtlakom je vhodný aj pre úplných začiatočníkov a bez starostí s nácvikom nastupovania alebo zosadania z dosky.
Po rozložení a zbalení nafukovacieho plaváka je praktický na prepravu a uskladnenie.